Ο Γιάννης Μπακόπουλος δεν θα συνεχίσει στα τμήματα της Κ20 και της Κ17 της Επισκοπής. Ο έμπειρος προπονητής τερματοφυλάκων ολοκλήρωσε τη συνεργασία του με τους “γυπαετούς” κι έτσι ανακοινώθηκε ένα 24ωρο μετά τη λύση συνεργασίας με τον Νίκο Καραδάκη. Η Επισκοπή αναγνωρίζοντας το έργο του βέβαια εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση:
“Ο ΑΟ Επισκοπής ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον προπονητή-προπονητή τερματοφυλάκων Γιάννη Μπακόπουλο. Ο σύλλογός μας ευχαριστεί θερμά τον έμπειρο κόουτς για την συμβολή του στην αναβάθμιση των νεαρών τερματοφυλάκων της Κ20 και της Κ17 του ΑΟ Επισκοπής ενώ θα πρέπει να επισημάνουμε ότι ο ίδιος είχε καθοριστική συμμετοχή και στην κατάκτηση του πρωταθλήματος Youth League της ΕΠΣ Ηρακλείου Κ17.
Κόουτς καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν κάνεις…”
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...