Η Σχολική Κοινότητα του Μουσικού Σχολείου Ρεθύμνου, εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες της στην Αστυνομική Διεύθυνση Ρεθύμνου και ιδιαίτερα στην Υποδιεύθυνση Ασφαλείας και στο Εγκληματολογικό Τμήμα για την άμεση ανταπόκρισή τους στην εξιχνίαση της διπλής διάρρηξης και την επιστροφή των κλοπιμαίων στο Σχολείο.
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...