Με τραύμα από πυροβολισμό μεταφέρθηκε στο Κέντρο Υγείας Ανωγείων 69 χρονος κάτοικος του χωριού. Ο τραυματίας αυτή την ώρα μεταφέρεται σε νοσοκομείο ενώ μέχρι στιγμής δεν έχουν γίνει γνωστές περισσότερες πληροφορίες, εάν δηλαδή αυτοτραυματίστηκε ή τραυματίστηκε σε κάποια συμπλοκή. Το περιστατικό διερευνάται από τις αστυνομικές αρχές.
Παρουσιάστηκε η πρώτη φάση της μελέτης οριοθέτησης οικισμών του δήμου Αγίου Βασιλείου
Ολοκληρώθηκε η Α΄ φάση της μελέτης οριοθέτησης οικισμών του δήμου Αγίου Βασιλείου όπως αυτή παρουσιάστηκε από τον μελετητή σε σύσκεψη...