Μεγάλες στιγμές έζησαν στο γήπεδο των Αρμένων οι Μέλαμπες αφού στέφθηκαν πρωταθλήτριες μετά το εντυπωσιακό 0-7 επί του Απόλλωνα στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος. Η ομάδα του Νικήτα Πατεράκη κατέκτησε το τρόπαιο ουσιαστικά μέσα από την ισοβαθμία (39β.) απέναντι στη Φλόγα Ρουστίκων που, κι αυτή με τη σειρά της επικράτησε μεν 7-1 του Λίβα αλλά θα χρειαστεί να δώσει αγώνα μπαράζ με τον 13ο της βαθμολογίας στο Α’ τοπικό για να δούμε εάν θα ανέβει κατηγορία ή όχι.
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....