ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες του 3ου Γυμνασίου Ρεθύμνου,
Λόγω αποχώρησης μελών από το Δ.Σ. (εγγραφή των παιδιών τους στο Λύκειο) του Συλλόγου μας, σας προσκαλούμε στην εκλογή νέου Δ.Σ., η οποία θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 13 Οκτώβρη στις 18:30, στην αίθουσα πολλαπλών του 3ου Γυμνάσιου μας με θέματα:
1. Εκλογοαπολογιστική συνέλευση.
2. Υποβολή υποψηφιοτήτων στην εκλογή Δ.Σ. και την εκπροσώπηση στην Ένωση Γονέων Δ. Ρεθύμνου.
3. Εκλογή νέου Δ.Σ. και την εκπροσώπηση στην Ένωση Γονέων Δ. Ρεθύμνου.
Η συμμετοχή όλων μας είναι απολύτως απαραίτητη και ζωτικής σημασίας για τη λειτουργία του συλλόγου μας, σαν θεσμικό όργανο, στα συμβούλια, Επιτροπές και την Ένωση Γονέων Δ. Ρεθύμνου.
E-mail επικοινωνίας με τον Σύλλογο: gonis3gymnrethy@gmail.com.
Το Διοικητικό Συμβούλιο