Στο Ρέθυμνο βρίσκεται ο υπουργός Ναυτιλίας Γιάννης Πλακιωτάκης. Συνοδευόμενος από τον υφυπουργό υποδομών Γιάννη Κεφαλογιάννη επισκέφτηκε το λιμεναρχείο. Αυτή την ώρα ο υπουργός προεδρεύει σε σύσκεψη στην αντιπεριφέρεια παρουσία των δημάρχων του νομού.
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...