Η Φλόγα Ρουστίκων και τα καλεσμένα σωματεία όπου θα λάβουν μέρος στο ποδοσφαιρικό τουρνουά που θα λάβει χώρα στο γήπεδο των Ρουστίκων σήμερα Πέμπτη (22/12) στις 17.00 τιμούν τη μνήμη του αδικοχαμένου Μανώλη Βοσκάκη, του παιδιού, του φίλου που χάθηκε πριν από 3 χρόνια σε τροχαίο δυστύχημα.
Η οικοδέσποινα Φλόγα λοιπόν θα διεξάγει ένα τουρνουά αφού πρώτα προηγηθεί η τέλεση επιμνημόσυνης δέησης. Αμέσως μετά, θα πραγματοποιηθεί το τουρνουά με τη συμμετοχή των Επισκοπής Κ19, Ποσειδώνα και Δόξας Πλατανέ.
Αρχικά θα έχουμε τους δύο ημιτελικούς και οι νικήτριες ομάδες θα αγωνιστούν στον τελικό. Οι αγώνες θα έχουν διάρκεια 45 λεπτών. Η διοργανώτρια Φλόγα στο τέλος θα απονείμει κύπελλα και μετάλλια.
Η έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων / Το Παρίσι σε ανοικτό δίαυλο με όλη την υφήλιο
Με την εθνική αποστολή της Ελλάδας να ανοίγει την μεγάλη καινοτόμο παρέλαση του Παρισιού ξεκίνησαν οι 30οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Για...