Ετοιμαστείτε! Το πιο συναρπαστικό και κεφάτο τουρνουά της πόλης μας, ετοιμάζεται να ανοίξει της «πύλες» του και να χαρίσει αξέχαστες στιγμές και πάλι στους θαυμαστές και λάτρεις του αγωνίσματος. Για πρώτη χρονιά το τουρνουά ενσωματώθηκε στο παγκρήτιο circuit που διοργανώνει η ΕΣΠΕΚ. Στο τουρνουά συμμετέχουν ομάδες απ’ όλη την Κρήτη αλλά και από την υπόλοιπη Ελλάδα.
Φέτος το Kings and Queens γιορτάζει και τα τρία χρόνια δραστηριότητας στις παραλίες του Ρεθύμνου.
Καλή προετοιμασία στις ομάδες.
Ραντεβού στην άμμο!
ΟΚΑ Αρκάδι: “Μεγάλη τιμή και για το κρητικό βόλεϊ ο Εμμ. Παρασκευόπουλος”
Το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ Κ18 έχει ολοκληρωθεί και αυτό που έμεινε σε όλους είναι οι μνήμες. Για άλλους καλές και...