9 °C Rethymno, GR
01/02/2023

ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 ΚΑΙ 14

Δεύτερο «προσκλητήριο» για προπονήσεις

Για τη δεύτερη στη σειρά προπόνησή τους καλούν τους ποδοσφαιριστές του τοπικού Ρεθύμνου οι ενωσιακοί προπονητές κ.κ. Φίλιππος Μουρτζανός που είναι υπεύθυνος για τη συγκρότηση της Κ16 και ο Στέλιος Νικηφόρος που είναι υπεύθυνος αντίστοιχα για την ομάδα της Κ14.
Οι προπονήσεις για την ΜΙκτή Κ16 (γεννηθέντες 2007-2008) θα πραγματοποιηθούν στο γήπεδο Μισιρίων τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου στις 14.15 και την Τρίτη την ίδια ώρα.
Λίγο πιο μετά, στις 15.30 τις αντίστοιχες ημέρες θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις για την Κ14 (γεννηθέντες 2008-09).
Οι ποδοσφαιριστές υποχρεούνται να κρατούν μαζί τους τα ποδοσφαιρικά τους παπούτσια και επικαλαμίδες, για την συμμετοχή τους στις προπονήσεις.

Οι επιλογές του Φ. Μουρτζανού για την Κ16
ΑΡΗΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ: Ανδρεδάκης Βασίλειος, Βαρούχας Αριστείδης, Βαρούχας Θεόδωρος, Γρηγοράκης Παναγιώτης, Χεμπάι Άντον, Τούλιος Δημήτρης, Νικολακάκης Μανώλης, Μακρυπόδης Γιώργος, Γκίνη Μαρκ.
ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ: Ξηράς Νίκος.
Ε.Α.Π.: Λίτσι Ντανιέλ, Χαραλαμπάκης Σπύρος, Κοζορώνης Ιωάννης, Τζουγανάκης Στυλιανός, Τσέλακ Νικήτας, Παυλάκης Κώστας.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Καραδάκης Μιχαήλ, Μπεχάρι Νεκτάριος.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: Εσπιαλίδης Δημήτριος, Τότσι Ματέο.
ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ: Σκουλουφιανάκης Ελευθέριος, Πατεράκης Νίκος, Πολυμίλης Μιχαήλ.
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ: Χίσκο Ντέιβιντ, Τσαγλιώτης Κων/νος.
ΓΕΡΑΚΙΑ ΓΕΡΑΝΙΟΥ: Βαμβακάς Κωνσταντίνος.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ.: Παπαδάκης Μάριος, Ανδριώτης Ελευθέριος, Φερχάτι Άγγελος.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Κουράτορας Ιωάννης, Καζαμίας Χρήστος, Δαφνομήλης Αντώνιος, Πετρακάκης Νικόλαος.
ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ: Βάμβουκας Σταύρος, Χνάρης Γιώργος, Χνάρης Κίμωνας, Βάμβουκας Μανώλης.

Οι επιλογές του Στ. Νικηφόρου για την Κ14
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ.: Χριστίδης Χριστάγγελος, Σιμονάι Ντανιέλ, Μιχαηλίδης Γεώργιος, Κοσκινάς Αιμιλιανός, Μυλωνάς Δημήτριος, Κόκκινος, Λαγκουβάρδος Δημήτριος.
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ: Ψαράκης Λουκάς, Σιόρε Άγγελος, Ζουλάκης Άλκης.
ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ: Ζακυνθινός Άγγελος, Πατσάκης Χάρης, Λαγουδάκης Γεώργιος.
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Θωμάς Αθανάσιος, Κιάτο Μάριος, Βροντάκης Βασιλείος, Τσικνάκης Γεώργιος, Τσικνάκης Παναγιώτης.
ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ: Τσιβιτσέβ Μαξίμ, Χουσεΐν Αλί, Ηλιάκης Αντώνιος, Τσόγκας Δημήτριος, Ξενούλης ναστάσιος, Καραντάθας Δημήτριος, Αποστολάκης Νικόλαος, Παπαγιαννάκης Ευάγγελος.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Τσιλεδάκης Νικόλαος, Νιώρας Ιωάννης, Τσαγκαραλεξάκης Ιωσήφ.
ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ: Γκάμπριε Μάνι, Δημήτρη Λευτέρης.
Ε.Α.Π.: Γεωρβασάκης Δημήτριος, Μπάρδη Ανδρέας.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Σωπασής Νικόλαος, Σφακιανάκης Ραφαήλ.
ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ: Καλυβιανάκης Ηλίας, Καλυβιανάκης Γεώργιος, Σωπασής Εμμανουήλ, Βάμβουκας Θωμάς.
ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ: Καλλιτσουνάκης Εμμανουήλ.