Χωρίς νερό έχουν μείνει κεντρικά σημεία του Ρεθύμνου. Σύμφωνα με την ενημέρωση από τη ΔΕΥΑΡ, “λόγω βλάβης στην οδό Αποστολάκη έχει διακοπεί η υδροδότηση στις περιοχές: Κουμπέ, Σαρακίνα, Κριάρη και σε τμήμα της οδού Μοάτσου. Η υδροδότηση αναμένεται να αποκατασταθεί περίπου στις 13:00” αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση.
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...