Χωρίς νερό έχουν μείνει κεντρικά σημεία του Ρεθύμνου. Σύμφωνα με την ενημέρωση από τη ΔΕΥΑΡ, “λόγω βλάβης στην οδό Αποστολάκη έχει διακοπεί η υδροδότηση στις περιοχές: Κουμπέ, Σαρακίνα, Κριάρη και σε τμήμα της οδού Μοάτσου. Η υδροδότηση αναμένεται να αποκατασταθεί περίπου στις 13:00” αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση.
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός – Μπαλί
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός - Μπαλί, όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων...