Σε εξέλιξη είναι επιχείρηση διάσωσης ενός 67χρονου τουρίστα στο φαράγγι των Μύλων. Όπως αναφέρουν οι πληροφορίες ενημερώθηκε η Πυροσβεστική και το ΕΚΑΒ για τον άνδρα που κατέρρευσε ενώ έκανε πεζοπορία και άμεσα κινητοποιήθηκαν προκειμένου να παραδοθεί στο ΕΚΑΒ και να μεταφερθεί στο νοσοκομείο Ρεθύμνου.
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...