Σε εξέλιξη είναι επιχείρηση διάσωσης ενός 67χρονου τουρίστα στο φαράγγι των Μύλων. Όπως αναφέρουν οι πληροφορίες ενημερώθηκε η Πυροσβεστική και το ΕΚΑΒ για τον άνδρα που κατέρρευσε ενώ έκανε πεζοπορία και άμεσα κινητοποιήθηκαν προκειμένου να παραδοθεί στο ΕΚΑΒ και να μεταφερθεί στο νοσοκομείο Ρεθύμνου.
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός – Μπαλί
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός - Μπαλί, όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων...