Για σήμερα Τετάρτη και αύριο Πέμπτη θα βρίσκεται στο Ρέθυμνο και συγκεκριμένα στο γήπεδο Ατσιποπούλου αντιπροσωπεία της Κεντρικής Ακαδημίας της ΠΑΕ ΑΕΚ. Η επίσκεψη αυτή εντάσσεται στο πλαίσιο της συνεργασίας της Ακαδημίας της Ε.Α.Π. με το Δίκτυο Ακαδημιών της ΑΕΚ
Στις εγκαταστάσεις της Ε.Α.Π. θα βρεθούν, ο Αθλητικός Διευθυντής Ακαδημίας της ΑΕΚ κ. Ηλίας Κυριακίδης και ο προπονητής της Κ17 της ΠΑΕ ΑΕΚ κ. Πέτρος Τασουνίδης.
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....