Για σήμερα Τετάρτη και αύριο Πέμπτη θα βρίσκεται στο Ρέθυμνο και συγκεκριμένα στο γήπεδο Ατσιποπούλου αντιπροσωπεία της Κεντρικής Ακαδημίας της ΠΑΕ ΑΕΚ. Η επίσκεψη αυτή εντάσσεται στο πλαίσιο της συνεργασίας της Ακαδημίας της Ε.Α.Π. με το Δίκτυο Ακαδημιών της ΑΕΚ
Στις εγκαταστάσεις της Ε.Α.Π. θα βρεθούν, ο Αθλητικός Διευθυντής Ακαδημίας της ΑΕΚ κ. Ηλίας Κυριακίδης και ο προπονητής της Κ17 της ΠΑΕ ΑΕΚ κ. Πέτρος Τασουνίδης.
Η έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων / Το Παρίσι σε ανοικτό δίαυλο με όλη την υφήλιο
Με την εθνική αποστολή της Ελλάδας να ανοίγει την μεγάλη καινοτόμο παρέλαση του Παρισιού ξεκίνησαν οι 30οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Για...