Η δεύτερη μέρα αποδείχθηκε πιο “συνεπής” για τους φίλους του τοπικού ποδοσφαίρου αφού η Τακτική Γενική Συνέλευση πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης (η ΓΣ επαναλήφθηκε μία ημέρα μετά λόγω έλλειψης απαρτίας την Δευτέρα 27-03-2023).
Παρουσία του προέδρου της ΕΠΣΡ κ. Τίτου Χνάρη και των υπόλοιπων προσώπων του Δ.Σ. παρουσιάστηκε η έκθεση του διοικητικού-οικονομικού απολογισμού του έτους 2022 και του β’ εξαμήνου του έτους 2021, όπως και σχηματίστηκε ο προϋπολογισμός του έτους 2023.
Το σώμα της Γενικής Συνέλευσης ενέκρινε ομόφωνα με 12 “ναι” τον διοικητικό απολογισμό, τον οικονομικό απολογισμό για το έτος 2022 καθώς και του β’ εξαμήνου 2021, όπως και τον προϋπολογισμό του έτους 2023.
Η έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων / Το Παρίσι σε ανοικτό δίαυλο με όλη την υφήλιο
Με την εθνική αποστολή της Ελλάδας να ανοίγει την μεγάλη καινοτόμο παρέλαση του Παρισιού ξεκίνησαν οι 30οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Για...