Η Αντιπεριφερειάρχης Ρεθύμνης, κα Μαρία Λιονή, θα απουσιάζει από αύριο, Τρίτη 10 Ιανουαρίου έως και την Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2023 καθώς θα βρίσκεται στην Ολλανδία, προκειμένου να εκπροσωπήσει την Περιφέρεια Κρήτης στη διεθνή τουριστική έκθεση της Ουτρέχτης.
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός – Μπαλί
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός - Μπαλί, όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων...