Από την Διεύθυνση Πολιτισμού του Δήμου Ρεθύμνης ανακοινώνεται ότι από την προσεχή Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 τα μαθήματα της μουσικοκινητικής αγωγής στο Δημοτικό Ωδείο Ρεθύμνου, θα συνεχιστούν κανονικά με την κα Μαρία Βαφειάδου.
Από την Διεύθυνση Πολιτισμού του Δήμου Ρεθύμνης ανακοινώνεται ότι από την προσεχή Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 τα μαθήματα της μουσικοκινητικής αγωγής στο Δημοτικό Ωδείο Ρεθύμνου, θα συνεχιστούν κανονικά με την κα Μαρία Βαφειάδου.
Η Θεατρική ομάδα «Απόδραση» παρουσιάζει στις 26 και 27 Ιουλίου 2024 και ώρα 21.30 στο θέατρο «Ερωφίλη» στη Φορτέτζα το...
Δύο ακόμη μαθητές πιάνου του Δημοτικού ωδείου Ρεθύμνου, σημείωσαν σημαντικές επιτυχίες. Συγκεκριμένα στον διεθνή μουσικό διαγωνισμό Beethovinci International Music...
Από την Κρήτη ο Λαογραφικός Όμιλος «Τζανιδάκη» και οι καλλιτέχνες Κώστας Κακουδάκης, Μιχάλης Πετσάκης & Στέλιος Σταματογιαννάκης για πρώτη φορά...
Το Ashes, το ντοκιμαντέρ μικρού μήκους του Γιάννη Μαθιουδάκη με θέμα τις φωτιές που ξέσπασαν στις Μέλαμπες τον Ιούλιο του...
© 2023 rethnea.gr