Την πρόθεση της να παραιτηθεί από το ΕΣΥ, γνωστοποίησε με έγγραφο της προς την Δοίκηση του Νοσοκομείου Ρεθύμνου η Διευθύντρια της Παθολογικής Κλινικής Ελένη Ιωαννίδου.
Η κ. Ιωαννίδου φέρεται να αιτείται την χορήγηση της οφειλόμενης άδειας της διότι προτίθεται στη συνέχεια να παραιτηθεί, επικαλούμενη δύσκολες συνθήκες εργασίας εξ αιτίας της υποστελέχωσης της Κλινικής.
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός – Μπαλί
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός - Μπαλί, όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων...