Στη Ρόδο βρίσκεται η Εθνική Ενόπλων των γυναικών όπου μάλιστα υπάρχει έντονη ρεθεμνιώτικη παρουσία αφού δύο ποδοσφαιρίστριες του Αστέρα Ρεθύμνου συμμετέχουν κανονικά στις προπονήσεις.
Ο λόγος για τις Ναταλία Χατζηγιαννίδου και Αργυρώ Καραμουσαδάκη που εκπροσωπούν τα σώματα ασφαλείας και τις ένοπλες δυνάμεις με τον πιο εμφατικό τρόπο.
Η Εθνική Ενόπλων θα αντιμετωπίσει τις Ιάλυσος Ladies FC στη φιέστα τους καθώς κατέκτησαν το πρωτάθλημα στη Β’ Εθνική και από τη νέα σεζόν θα βρίσκονται στην Women’s Football League.
Επιστροφή Ηλία Χνάρη στο Πέραμα
Τη μικρή διαδρομή, Μελιδόνι - Πέραμα θα κάνει ο Ηλίας Χνάρης. Ο έμπειρος αμυντικός μέσος επιστρέφει έναν χρόνο μετά, στον...