Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί της Στ’ τάξης του 8ου δημοτικού σχολείου Ρεθύμνου παρουσιάζουν την παράσταση «Το μεγάλο μας τσίρκο», του Ιάκωβου Καμπανέλλη σε μουσική Σταύρου Ξαρχάκου. Η παράσταση θα γίνει την Τρίτη 14 Ιουνίου στις 7.00 μ.μ., στο αμφιθέατρο του Μεσογειακού πανεπιστημίου (πρώην Τ.Ε.Ι. Ρεθύμνου), στα Περιβόλια Ρεθύμνου. Είσοδος ελεύθερη.
Θεατρική παράσταση «7 λευκά ρόδα»
Η Θεατρική ομάδα «Απόδραση» παρουσιάζει στις 26 και 27 Ιουλίου 2024 και ώρα 21.30 στο θέατρο «Ερωφίλη» στη Φορτέτζα το...