Από την Διεύθυνση Πολιτισμού του Δήμου Ρεθύμνης ανακοινώνεται ότι από την προσεχή Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 τα μαθήματα της μουσικοκινητικής αγωγής στο Δημοτικό Ωδείο Ρεθύμνου, θα συνεχιστούν κανονικά με την κα Μαρία Βαφειάδου.
Από την Διεύθυνση Πολιτισμού του Δήμου Ρεθύμνης ανακοινώνεται ότι από την προσεχή Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 τα μαθήματα της μουσικοκινητικής αγωγής στο Δημοτικό Ωδείο Ρεθύμνου, θα συνεχιστούν κανονικά με την κα Μαρία Βαφειάδου.
H εικαστική έκθεση σύγχρονου σκίτσου του Κώστα Φάλαγγα, με τίτλο saTYRIkon 2m παρατείνεται έως και τις 10 Αυγούστου. Επιμέλεια: Γιώργος...
Η καρδιά της Κρήτης χτύπησε δυνατά στο 9ο Amari Green Festival, που πραγματοποιήθηκε από 19 έως 22 Ιουλίου στον γραφικό...
Ο δήμος Αμαρίου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης και την Περιφερειακή Ενότητα Ρεθύμνου, με την υποστήριξη του πολιτιστικού συλλόγου...
Ένας μοναδικός γαστρονομικός χάρτης δημιουργήθηκε από τον δήμο Αγίου Βασιλείου στα πλαίσια του 1ου Πολιτιστικού Φεστιβάλ που διοργανώνεται φέτος για...
© 2023 rethnea.gr