Μπορεί τα ονόματα που λέγεται πως θα αποτελέσουν τις ηχηρές μεταγραφές να περιμένουν την κατάλληλη στιγμή για να ανακοινωθούν όμως, οι ανανεώσεις στον Ν.ΟΠΕΡ καλά κρατούν.
σύλλογος του Ρεθύμνου προχώρησε σε μία ακόμα, αυτή του Φίλιππου Αυλωνίτη ο οποίος θα ενισχύσει το φετινό ρόστερ μαζί με τους, Ξανθάκη, Θυμιατζή, Ντουντουλάκη, Χάσικο, Γαλλιάκη, Μπαρκάτσα, Σμπιράκη, Βουτσά, Μποτωνάκη, Μαρούλη, Καψαλάκη, Καλαϊτζιδάκη, Κανακάκη και Τζανιδάκη. Ο Φίλιππος Αυλωνίτης είναι ο 15ος παίκτης στον Ν.ΟΠΕΡ και έπεται συνέχεια.
Η ανακοίνωση: “Ο νέος ΟΠΕ Ρεθύμνου με χαρά ανακοινώνει την ανανέωση της συενργασίας για άλλη μία χρονιά με τον αθλητή Αυλωνίτη Φίλιππο.
Σου ευχόμαστε καλή αγωνιστική σεζόν γεμάτη επιτυχίες Φίλιππε!”